BİZİ ARAYIN : 0 (224) 482 25 15   |   ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Biz Kimiz

Firmamız sektöründe edinmiş olduğu 20 yıllık tecrübe, deneyim ve birikimi sonucunda hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükselterek en ekonomik, en hızlı, en dürüst ve kaliteli hizmeti prensip haline getirmiştir. Yıllardır Türkiye genelinde; araç üstü mobil vinç hizmetleri, tahliye ve nakliye işlerini, müşteri memnuniyeti esaslı olarak gerçekleştirmiştir.

Yıldırımlar vinç deneyimli kadrosu ve teknolojik olarak üstün, makina parkıyla kaliteli ve güvenli hizmeti ekonomik şartlarda sunmayı ilke edinmiştir.

Nasıl Çalışrız?

DENEYİMLİ PERSONEL

Her araç için gerekli belgelere sahip, alanında uzman, profesyonel ve güler yüzlü personellerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır.

GENİŞ MAKİNE PARKI

Teknolojik olarak üstün makina parkıyla, yükünüze uygun araçlarımızla, kaliteli ve güvenli hizmetimiz ile ekonomik şartlarda her zaman yanınızdayız.

7/24 HİZMET

Yıldırımlar Vinç olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

KALİTE STANDARTLARI

Müşteri memnuniyetini, her zaman yüksek kalitedeki hizmet standartlarımız ile sağlamaktayız. Deneyimli personelimiz ve size uygun çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Misyon ve Vizyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında doğru çözümler sunmak için çalışmaktayız. Firmamızın hizmet ve ürün kalitesini yükselterek beraberinde teknik ve ekonomik gelişimimizi her geçen gün arttırmaktayız. Tüm çalışanlarımızın teknik ve sosyal becerilerini geliştirmek için gerekli eğitimleri almalarını sağlamaktayız.

Kalite ve Güvence Hizmetleri

Kurulduğumuz günden bu güne kararlı ve istikrarlı bir ivme yakalayarak bu günlere gelmiş bulunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri ve yasal mevzuatları sürekli takip ederek her geçen gün gelişiyoruz. 7/24 saat müşteri memnuniyeti esası ile çalışıyoruz

İletişim

Adres: Çalı 3. Bölge Çınarcık Mevki Dönüş Cad. No:27 Nilüfer/BURSA

Telefon & Faks: 0 (224) 482 25 15
GSM: 0 505 074 04 24 – 0 533 746 03 43

E-mail 1: yildirimlarvinc@gmail.com
E-mail 2 : hasyildirimvinc@gmail.com
Web: www.bursa-vinc.com